Viano Nawóz do Trawnika 4w1 to wieloskładnikowy nawóz organiczno-mineralny NPK z EXTRA Humifirst i magnezem. Humifirst składa się z kwasów huminowych i fulwowych pochodzenia naturalnego (leonardyt) i zapewnia lepszy rozwój korzeni oraz lepsze wchłanianie składników pokarmowych. Nawóz ten zapewnia mocną i gęstą murawę.  Gęsto porośnięty trawnik daje chwastom mniejsze szanse na wzrost. 

Opakowanie:  10Kg 

Stosowanie: marzec-  październik

Viano 4in1

Opakowanie:  25Kg 

Stosowanie: marzec- czerwiec

Nawóz azotowy którego właściwości odkwaszają glebę. Ta unikalna cecha nawozu Green Max związana jest z jego składem i proporcjami poszczególnych składników tego produktu. Green Max jest nawozem azotowym wzbogaconym o węglan wapnia (CaCO3) oraz węglan magnezu (MgCO3), których źródłem jest dodany do produktu dolomit.  Uzupełnia zasoby przyswajalnego wapnia i magnezu w środowisku glebowym niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwój systemu korzeniowego młodych roślin. 

Składniki pokarmowe: Azot całkowity (N) 15,9%, Amonowy 7,95%, Azotowy 7,95%, Wapń (CaO) 16,1%,Magnez (MgO) 11,6%

nawóz genezis Green Max

Opakowanie:  10Kg 

Stosowanie: marzec-  listopad

Wapno trawnikowe Viano BIO z pożytecznymi bakteriami służy głównie do odkwaszania gleby i zapobiegania w ten sposób rozwojowi mchów.

Z drugiej strony wapno to zapewnia lepszy, zrównoważony rozwój darni i intensywne kolory.

 

Dobroczynne bakterie zapewniają szybkie przekształcenie ścinków w użyteczną odżywkę dla trawnika. Dzięki temu wertykulacja jest mniej konieczna.

nawóz  Viano BIO gazonkalk

Nawóz został opracowany specjalnie do stosowania na trawnikach, na których wykorzystywane są kosiarki automatyczne i mulczujące. Dzięki obecności aktywnych bakterii, dużej ilości azotu w składzie ten lekko kwaśny ( zawiera siarkę) i długo działający nawóz przyspiesza przemianę skoszonego trawnika w odżywkę trawnikową. Obecność fosforu, wapnia, magnezu i kwasów huminowych (Humifirst) gwarantuje zdrowy i silny trawnik o intensywnym kolorze zieleni.

Opakowanie:  20Kg 

Stosowanie: marzec- początek września 

nawóz Robot & mulching

Opakowanie:  20Kg 

Stosowanie: marzec-  wrzesień

Odżywka do trawników marki Viano to nawóz organiczno-mineralny wzbogacony o Humifirst (mieszaninę kwasów humusowych) i magnez. Zapewnia to szczególnie solidną powierzchnię trawnika i może być używane jako siewnik wstępny (podczas układania trawnika), ale także do pielęgnacji trawnika. Wzmacniacz trawnika przyspiesza kiełkowanie nasion trawy i wzrost nowego trawnika. Obecność kwasów huminowych (Humifirst) w tej formule zapewnia zwiększoną absorpcję składników pokarmowych z zastosowanego nawozu, dzięki czemu rośliny rozwijają się szybciej i lepiej oraz rozwijają więcej korzeni.

nawóz gazon-booster

Opakowanie:  10Kg 

Stosowanie: marzec- październik 

Zbilansowany nawóz organiczno-mineralny o unikalnym składzie. Idealny do nawożenia trawników po wertykulacji. Zawarty w nim magnez zapewnia głęboki zielony, żywy kolor . Ten produkt zawiera Humifirst , mieszaninę kwasów humusowych i związków fulwowych dla optymalnego rozwoju korzeni, ukorzeniania i pobierania składników odżywczych przez nasiona.

nawóz Recovery

Fachowe doradztwo, bogaty wybór urządzeń 

Firma Wielobranżowa KEA

Regulamin Sklepu Internetowego

Regulamin  Vouchera

  ul. Wierzbowa 5 

67-200 Głogów 

76 834 52 62

ul. Zjednoczenia 94 

Polityka plików cookies

Polityka Prywatności

65-120 Zielona Góra  

zgora@fwkea.pl

68 414 32 12

Salon Sprzedaży i Serwis 

sklep@fwkea.pl

Copyright © 2019-2021 KEA Autoryzowany Diler Husqvarna& Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone. Husqvarna, AUTOMOWER® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Autoryzowany Diler:

Husqvarna , Cedrus