Regulamin Sklepu Internetowego

Regulamin  Vouchera

  ul. Wierzbowa 5 

67-200 Głogów 

76 834 52 62

ul. Zjednoczenia 94 

Polityka plików cookies

Polityka Prywatności

65-120 Zielona Góra  

zgora@fwkea.pl

68 414 32 12

Salon Sprzedaży i Serwis 

sklep@fwkea.pl

Copyright © 2019-2021 KEA Autoryzowany Diler Husqvarna& Husqvarna AB (publ). Wszelkie prawa zastrzeżone. Husqvarna, AUTOMOWER® oraz inne oznaczenia produktów oraz ich funkcji stanowią znaki towarowe Husqvarna Group.

Autoryzowany Diler:

Husqvarna , Cedrus 

03 lutego 2021

Dlaczego Automower?

Wielu klientów pyta nas, dlaczego tak polecamy automatyczną kosiarkę Automower zwaną potocznie robotem koszącym?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta- Nie ma lepszej kosiarki, która zadba o nasz trawnik tak jak Automower. Jedni uważają że jest to lenistwo. Inni mówią, że koszenie trawnika to przyjemność. Dla nas jest to duże ułatwienie gdy pracujemy często od świtu do zmierzchu 6 dni w tygodniu.

Dlaczego akurat automatyczna kosiarka?

Zyskujemy czas

Zakładając kosiarkę automatyczną zyskujemy czas, którego nie musimy już poświęcać, na cotygodniowe (lub częstsze) koszenie trawy. Automower kosi codziennie, za pomocą pola magnetycznego jakie wytwarza baza ładująca, kosiarka sama wraca i się ładuje, po czym ponownie wyjeżdża i kosi nasz trawnik.

 

Trawnik wygląda jak z rolki

Koszenie trawnika jest jednym z najważniejszych elementów pielęgnacji. Regularne koszenie sprzyja krzewieniu się trawy i ogranicza rozwój chwastów.

 

No tak, a co z trawą, którą skosi?

Automatyczna kosiarka kosząc trawnik codziennie ścina jedynie minimalny przyrost trawy, która spada na glebę, tworząc ściółkę i tym samym nawozi trawnik. Stosując odpowiednie nawozy organiczne zawierające specjalne kultury bakterii, które dodatkowo przyśpieszają rozkład ściętej roślinności otrzymujemy rewelacyjny efekt pięknego, zielonego, soczystego trawnika. Takiego rodzaju nawozy znajdą Państwo w naszej ofercie.

 

Kosi, kiedy pada deszcz

Niezależnie od pogody czy świeci słońce czy pada deszcz,ta kosiarka z łatwością sobie poradzi w różnych warunkach pogodowych. Nie zaleca się jednak, aby kosiarka pracowała podczas występowania gwałtownych burz. Kosiarce nie przeszkadza również automatyczne nawadnianie, które często jest zakładane w ogrodach.

 

Zabezpieczenia przed kradzieżą

Kosiarka jest zabezpieczona na kilka sposobów. Aby obsługiwać kosiarkę potrzebny jest PIN. Kiedy kosiarka zostanie uniesiona lub      zostanie wpisany błędny PIN                         włączy się alarm.                            Modele z oznaczeniem X np. 315X posiadają moduły GPS umożliwiające odnalezienie kosiarki nawet poza granicami wyznaczonej strefy ochronnej.

 

Ma mniejsze wymagania od tradycyjnej kosiarki

Przy tradycyjnej spalinowej kosiarce zawsze musimy pamiętać o tym żeby nie zabrakło paliwa, żeby nóż był naostrzony i olej wymieniony w odpowiednim czasie, a co najważniejsze musimy poświęcić swój czas na koszenie. Przy Automatycznej kosiarce nie musimy pamiętać o tych wszystkich czynnościach zaś sama kosiarka nie wymaga od Państwa poświecenia czasu podczas koszenia. Dzięki swojej konstrukcji Automower radzi sobie doskonale na zboczach o nachyleniu do 70% (model 435X AWD). Nie pozostawia śladów po koszeniu na trawniku,     i ma wbudowane czujniki unoszenia kosiarki oraz zderzenia.

 

Nie zakłóca ciszy

Posiadając kosiarkę Automower zapominamy o koszeniu trawnika jak i o tym, że jest ona w ogrodzie. Jej praca jest tak cicha, że nie słyszymy jej jak kosi w nocy czy nawet w niedzielę.

 

 

 

Fachowe doradztwo, bogaty wybór urządzeń 

Firma Wielobranżowa KEA